190213 Jeugd Sponsor ActieVanaf maandag 12 februari is weer de Jeugd Sponsor Actie van de Poiesz supermarkten gestart. Wij vragen daarbij ook jou hulp! Je steunt namelijk onze club wanneer je je muntje - dat je bij iedere tien euro aan boodschappen bij de Poiesz ontvangt - gunt aan onze club. Een kleine moeite, voor een mooi resultaat! Dit levert ons jaarlijks een prachtig extra bedrag op, wat we heel goed kunnen gebruiken!

 

Wat je moet doen?
Ervoor zorgen dat je Poiesz-muntjes in de daarvoor bestemde verenigingsbuis komen bij de Poiesz locatie in De Westereen.

 

Lukt het niet hier zelf langs te fietsen met de gespaarde muntjes, dan mag je ze natuurlijk ook aan een (jeugd)lid doorgeven, die hier wel de gelegenheid voor heeft.

 

Samen staan we sterk! We hopen op weer een zeer geslaagde actie met zijn allen!

 

Digitale stemactie
Poiesz Supermarkten is bovendien per vestiging een stemactie gestart. Stem op Wielervereniging Otto Ebbens bij de vestiging De Westereen via deze link. De vijftig verenigingen of clubs waar het meeste op gestemd is, ontvangen vijfhonderd extra Jeugd Sponsor Munten.

Sponsoren

Sg Groen groep
Reset Bewegingscentrum
Hoeksma Transport
Mitra 't Span
De Hoop
Elzinga Schildersbedrijf
Brinksma Optiek
Madebo Internet Service
vdbrug
SRI Veenwouden
hoogstra
klaar
meindert
rabo
Previous Next Play Pause